RF174-02SP1-02RP1-0350
- Артикул производителя:
- RF174-02SP1-02RP1-0350
- Краткое описание:
- 50 OHM RF CABLE ASSEMBLY, RG 174
- 1st Connector :
- MCX Plug
- 2nd Connector :
- MCX Plug, Right Angle
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 13.78" (350.00mm)
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms