W.FL-2LP-04N1-A-51.5SM
- Артикул производителя:
- W.FL-2LP-04N1-A-51.5SM
- Краткое описание:
- CONNECTOR
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Gray
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 2.028" (51.50mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C