W.FL-2LP-023N5T-A-N-116
- Артикул производителя:
- W.FL-2LP-023N5T-A-N-116
- Производитель/Бренд:
- Hirose Electric Co Ltd
- Краткое описание:
- CONNECTOR
- Производитель :
- Hirose Electric Co Ltd
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- W.FL Plug, Right Angle
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- W.FL2 Plug, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- Color :
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 4.567" (116.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C