U.FL-2LPV-04N1-A-T195SM
Артикул производителя:
U.FL-2LPV-04N1-A-T195SM
Краткое описание:
CONNECTOR
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.81mm OD Coaxial Cable
Color :
White
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
7.677" (195.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C