W.FL-LPHF-04N2T-20-28.6
- Артикул производителя:
- W.FL-LPHF-04N2T-20-28.6
- Краткое описание:
- CONNECTOR
- 1st Connector :
- W.FL Plug, Right Angle
- 2nd Connector :
- Cable (Round)
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Black
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 1.126" (28.60mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C