UFL-2LPVHF6-04K1TV-AC-56E
- Артикул производителя:
- UFL-2LPVHF6-04K1TV-AC-56E
- Краткое описание:
- CONNECTOR
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 2.205" (56.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C