UFL-2LPVHF-04N1TV-A70HW
- Артикул производителя:
- UFL-2LPVHF-04N1TV-A70HW
- Краткое описание:
- CONNECTOR
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Color :
- White
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 2.756" (70.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C