U.FL-LP-088NU5T-A11-555TB
- Артикул производителя:
- U.FL-LP-088NU5T-A11-555TB
- Краткое описание:
- CONNECTOR
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.37mm OD Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 21.85" (555.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C