U.FL-LP-068NU5T-AA11-450A
- Артикул производителя:
- U.FL-LP-068NU5T-AA11-450A
- Краткое описание:
- CONNECTOR
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.13mm OD Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 17.72" (450.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C