N.FL-2LP-04N1-AC-NA-98.5A
- Артикул производителя:
- N.FL-2LP-04N1-AC-NA-98.5A
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 3.878" (98.50mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C