LU7-115-1500
- Артикул производителя:
- LU7-115-1500
- Производитель/Бренд:
- Rosenberger
- Краткое описание:
- 3.5 ASSY TESTCABLE STANDARD
- Производитель :
- Rosenberger
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- 3.5mm Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- 3.5mm Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- RTK 162
- Color :
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 26.5 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 59.1" (1.5m) 4.9'
- Operating Temperature :
- 20°C ~ 26°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms
- Product Status :
- Active
- Style :
- 3.5mm to 3.5mm