LH1-071-200-NM
- Артикул производителя:
- LH1-071-200-NM
- Производитель/Бренд:
- Rosenberger
- Краткое описание:
- MICRO RF NON MAGNETIC CABLE ASSE
- Производитель :
- Rosenberger
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- 1st Contact Gender :
- 2nd Connector :
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.37mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- Ingress Protection :
- Length :
- 7.874" (200.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C