RF316-03SP1-03SP1-0300
- Артикул производителя:
- RF316-03SP1-03SP1-0300
- Краткое описание:
- MICRO RF CABLE ASSEMBLY
- 1st Connector :
- MMCX Plug
- 2nd Connector :
- MMCX Plug
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- RG-316
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 11.811" (300.00mm)
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 165°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms