HRMJ-X.FL-04N1-A-300RS
- Артикул производителя:
- HRMJ-X.FL-04N1-A-300RS
- Производитель/Бренд:
- Hirose Electric Co Ltd
- Краткое описание:
- CBL ASSY SMA-X.FL 11.811"
- Производитель :
- Hirose Electric Co Ltd
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- SMA Jack
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- X.FL Plug, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Color :
- White
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 11.811" (300.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms