WMX50D-8A1-2F1-610-N-01-H
- Артикул производителя:
- WMX50D-8A1-2F1-610-N-01-H
- 2nd Connector :
- 2.4mm Jack
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.047" Flexible Cable
- Frequency - Max :
- 50 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 24.02" (610.00mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms