WMX50D-8A1-2F1-152-N-01-H
- Артикул производителя:
- WMX50D-8A1-2F1-152-N-01-H
- Производитель/Бренд:
- WITHWAVE CO LTD
- Краткое описание:
- High Speed MultiCoax Cable Assem
- Производитель :
- WITHWAVE CO LTD
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- 2nd Connector :
- 2.4mm Jack
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.047" Flexible Cable
- Color :
- Blue
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 50 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 5.984" (152.00mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms