WT100-KM1KM1-48INCH
- Артикул производителя:
- WT100-KM1KM1-48INCH
- Производитель/Бренд:
- WITHWAVE CO LTD
- Краткое описание:
- CBL ASSY 2.92MM PLUG 4'
- Производитель :
- WITHWAVE CO LTD
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- 2.92mm Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- 2.92mm Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- Color :
- Black
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 40 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 48.0" (1.2m) 4.0'
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms
- Product Status :
- Active
- Style :
- 2.92mm to 2.92mm