CF5005FD0R0-05-NH
- Артикул производителя:
- CF5005FD0R0-05-NH
- Краткое описание:
- CF50 SERIES 0.50MM(.020)H=1.46 Z
- FFC, FCB Thickness :
- 0.30mm
- Height Above Board :
- 0.057" (1.45mm)
- Number of Positions :
- 5
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)
- Voltage Rating :
- 50V