CF50091D0R0-10-NH
- Артикул производителя:
- CF50091D0R0-10-NH
- Краткое описание:
- CF50 SERIES 1.00MM(.039)H=1.46 Z
- Contact Finish :
- Tin
- FFC, FCB Thickness :
- 0.30mm
- Height Above Board :
- 0.057" (1.45mm)
- Number of Positions :
- 9
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C
- Pitch :
- 0.039" (1.00mm)
- Voltage Rating :
- 50V