FPA28C-PMRPMR-S16
- Артикул производителя:
- FPA28C-PMRPMR-S16
- Производитель/Бренд:
- ConductRF
- Краткое описание:
- CBL ASSY SMPM JACK 16"
- Производитель :
- ConductRF
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- SMPM Jack, Right Angle
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- SMPM Jack, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- 2.18mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Black
- Connector Impedance :
- 50 Ohms
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 27 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 16.00" (406.40mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms