SDS107-PRW2-F15-SN63-11
- Артикул производителя:
- SDS107-PRW2-F15-SN63-11
- Производитель/Бренд:
- Sullins Connector Solutions
- Краткое описание:
- CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
- Производитель :
- Sullins Connector Solutions
- Категория товара :
- D-Sub Connector Assemblies
- Backset Spacing :
- 0.283" (7.20mm)
- Connector Style :
- D-Sub
- Connector Type :
- Receptacle, Female Sockets
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Contact Type :
- Signal
- Current Rating (Amps) :
- 3A