Q-2E065000D.75M
- Артикул производителя:
- Q-2E065000D.75M
- Краткое описание:
- CBL ASSY N-TYPE PLUG 29.53"
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 29.53" (750.00mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms