Q-2E065000D.25M
- Артикул производителя:
- Q-2E065000D.25M
- Краткое описание:
- CBL ASSY N-TYPE PLUG 9.843"
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 9.843" (250.00mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms