Q-37065000D018I
- Артикул производителя:
- Q-37065000D018I
- Производитель/Бренд:
- Amphenol Alden Products Company
- Краткое описание:
- SMA-RP/10/23-SP LMR19 18I
- Производитель :
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- 1.0/2.3 Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- SMA Plug, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- LMR 195
- Color :
- Black
- Connector Impedance :
- 50 Ohms
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 18.00" (457.20mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms