7936-15MMB1A
- Артикул производителя:
- 7936-15MMB1A
- Производитель/Бренд:
- Oupiin
- Краткое описание:
- CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
- Производитель :
- Oupiin
- Категория товара :
- D-Sub Connector Assemblies
- Backset Spacing :
- 0.318" (8.08mm)
- Connector Style :
- D-Sub - Stacked
- Connector Type :
- Plug, Male Pins
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Contact Type :
- Signal
- Current Rating (Amps) :
- 1A