Q-3700X000D024I
Артикул производителя:
Q-3700X000D024I
Производитель/Бренд:
Amphenol Alden Products Company
Краткое описание:
SMA-RP/HDBNC-SP LMR19 24I
Производитель :
Категория товара :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
HD-BNC Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
LMR 195
Color :
Black
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
24.00" (609.60mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms