Q-25019000H.25M
- Артикул производителя:
- Q-25019000H.25M
- Производитель/Бренд:
- Amphenol Alden Products Company
- Краткое описание:
- CBL ASY MCX-N P-J RG142 9.843"
- Производитель :
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- MCX Plug, Right Angle
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- N-Type Jack
- 2nd Connector Mounting Feature :
- Bulkhead - Front Side Nut
- 2nd Connector Mounting Type :
- Panel Mount
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- RG-142
- Color :
- Copper
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 9.843" (250.00mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms