RF35M-35M-00000
- Артикул производителя:
- RF35M-35M-00000
- Производитель/Бренд:
- RF Industries
- Краткое описание:
- 3.5MM MALE-3.5MM MALE
- Производитель :
- RF Industries
- Категория товара :
- Coaxial Connector (RF) Adapters
- Adapter Series :
- 3.5mm to 3.5mm
- Adapter Type :
- Plug to Plug
- Center Contact Plating :
- Gold
- Center Gender :
- Male to Male
- Conversion Type :
- Same Series
- Convert From (Adapter End) :
- 3.5mm Plug, Male Pin
- Convert To (Adapter End) :
- 3.5mm Plug, Male Pin
- Fastening Type :
- Threaded, Threaded
- Features :
- Frequency - Max :
- 34 GHz
- Impedance :
- 50Ohm