Q-3E04L000D036I
Артикул производителя:
Q-3E04L000D036I
Краткое описание:
SMA-SP/TNC-SJ LMR19 36I
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
36.00" (914.40mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms