Q-3E04L000D018I
Артикул производителя:
Q-3E04L000D018I
Краткое описание:
SMA-SP/TNC-SJ LMR19 18I
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
18.00" (457.20mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms