PE3C6255-12
- Артикул производителя:
- PE3C6255-12
- Производитель/Бренд:
- Pasternack
- Краткое описание:
- CBL N(F)BLKHD-NEX10(M)SPP250 12"
- Производитель :
- Pasternack
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- N-Type Jack
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- NEX10 Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- Color :
- Blue
- Connector Impedance :
- 50 Ohms
- Features :
- Frequency - Max :
- 5.8 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 12.00" (304.80mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 200°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms