Q-3704L000D024I
- Артикул производителя:
- Q-3704L000D024I
- Краткое описание:
- SMA-RP/TNC-SJ LMR19 24I
- 2nd Connector :
- TNC Jack
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Connector Impedance :
- 50 Ohms
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 24.00" (609.60mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms