R-CX-1100-12
- Артикул производителя:
- R-CX-1100-12
- Производитель/Бренд:
- Remington Industries
- Краткое описание:
- RG58C SMA(M) - SMA(M) 1'
- Производитель :
- Remington Industries
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- SMA Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- SMA Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- RG-58C
- Color :
- Black
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 5 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 12.00" (304.80mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms