P1CA-SAMSAM-RG316-24
- Артикул производителя:
- P1CA-SAMSAM-RG316-24
- Краткое описание:
- CBL ASSY SMA PLUG RG316 24"
- 1st Connector :
- SMA Plug
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- SMA Plug
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- RG-316
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 24.00" (609.60mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C