P1CA-SAMSAM-RG316-18
Артикул производителя:
P1CA-SAMSAM-RG316-18
Производитель/Бренд:
P1dB Inc
Краткое описание:
CBL ASSY SMA PLUG RG316 18"
Производитель :
P1dB Inc
Категория товара :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
RG-316
Color :
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
18.00" (457.20mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C