CBG-SAF3OGTX15-SARMGT-10IN
Артикул производителя:
CBG-SAF3OGTX15-SARMGT-10IN
Производитель/Бренд:
Lighthorse Technologies, Inc
Краткое описание:
RP-SMA PLUG - SMA BLKHD IP67 10"
Производитель :
Lighthorse Technologies, Inc
Категория товара :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
SMA Jack
1st Connector Mounting Feature :
Bulkhead - Front Side Nut
1st Connector Mounting Type :
Panel Mount
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
RP-SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
RG-178
Color :
Copper
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof
Length :
10.000" (254.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms