P1CA-SAMSAM-RD316-12
- Артикул производителя:
- P1CA-SAMSAM-RD316-12
- Производитель/Бренд:
- P1dB Inc
- Краткое описание:
- SMA TO SMA CABLE ASSEMBLY
- Производитель :
- P1dB Inc
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- SMA Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- SMA Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- RG-316
- Color :
- Copper
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 12.00" (304.80mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 200°C