CBG-IPXLK-SALMGT-10IN
- Артикул производителя:
- CBG-IPXLK-SALMGT-10IN
- Краткое описание:
- I-PEX MHF1 LK - SMA RA PLUG 10"
- 1st Connector :
- SMA Plug, Right Angle
- 1st Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Length :
- 10.000" (254.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms