CB1.13-IPXLK-SALRF3GT-10IN
- Артикул производителя:
- CB1.13-IPXLK-SALRF3GT-10IN
- Краткое описание:
- I-PEX MHF1 LK-RP-SMA RA JACK 10"
- 1st Connector :
- RP-SMA Jack, Right Angle
- 1st Connector Mounting Feature :
- Bulkhead - Front Side Nut
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- IPEX MHF1 LK (Locking) Plug, Right Angle
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.13mm OD Coaxial Cable
- Length :
- 10.000" (254.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms