CB1.37-IPX4LLK-SARMGT-8IN
- Артикул производителя:
- CB1.37-IPX4LLK-SARMGT-8IN
- Краткое описание:
- I-PEX MHF4L LK - RP-SMA PLUG 10"
- 1st Connector :
- RP-SMA Plug
- 2nd Connector :
- IPEX MHF4L LK (Locking) Plug, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.37mm OD Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 8.000" (203.20mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms