CB1.37-IPXLK-SARMGT-10IN
- Артикул производителя:
- CB1.37-IPXLK-SARMGT-10IN
- Краткое описание:
- I-PEX MHF1 LK - RP-SMA PLUG 10"
- 1st Connector :
- RP-SMA Plug
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.37mm OD Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 10.000" (254.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms