CB1.37-IPX-SALF3GT-8IN
- Артикул производителя:
- CB1.37-IPX-SALF3GT-8IN
- Производитель/Бренд:
- Lighthorse Technologies, Inc
- Краткое описание:
- I-PEX MHF1 - SMA RA JACK 8"
- Производитель :
- Lighthorse Technologies, Inc
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- SMA Jack, Right Angle
- 1st Connector Mounting Feature :
- Bulkhead - Front Side Nut
- 1st Connector Mounting Type :
- Panel Mount
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- IPEX MHF1 Plug, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.37mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Blue
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 8.000" (203.20mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms