CB1.13-IPX4L-MCLFGT-6IN
- Артикул производителя:
- CB1.13-IPX4L-MCLFGT-6IN
- Краткое описание:
- I-PEX MHF4L - MMCX RA JACK 6"
- 1st Connector :
- MMCX Jack, Right Angle
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Panel Mount
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.13mm OD Coaxial Cable
- Features :
- Shielded
- Length :
- 6.000" (152.40mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms