CB1.32D-IPX-SAF3OGTX15-4IN
- Артикул производителя:
- CB1.32D-IPX-SAF3OGTX15-4IN
- Краткое описание:
- I-PEX MHF1 - SMA BLKHD IP67 4"
- 1st Connector Mounting Feature :
- Bulkhead - Front Side Nut
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.32mm OD Coaxial Cable DS
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof
- Length :
- 4.000" (101.60mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms