CB1.13-IPXLK-MCMGT-4IN
- Артикул производителя:
- CB1.13-IPXLK-MCMGT-4IN
- Краткое описание:
- I-PEX MHF1 LK - MMCX STR PLUG 4"
- 1st Connector :
- MMCX Plug
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- IPEX MHF1 LK (Locking) Plug, Right Angle
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.13mm OD Coaxial Cable
- Length :
- 4.000" (101.60mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms