CB1.17LL-IPX4L-MCFGT-10IN
- Артикул производителя:
- CB1.17LL-IPX4L-MCFGT-10IN
- Краткое описание:
- I-PEX MHF4L - MMCX STR JACK 10"
- 1st Connector :
- MMCX Jack
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Panel Mount
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.17mm OD LL Coaxial Cable
- Features :
- Low Loss Shielded
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 10.000" (254.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms