CB1.37-IPX-SARF3OGTX9-8IN
- Артикул производителя:
- CB1.37-IPX-SARF3OGTX9-8IN
- Краткое описание:
- I-PEX MHF1 - RP-SMA IP67 8"
- 1st Connector :
- RP-SMA Jack
- 1st Connector Mounting Feature :
- Bulkhead - Front Side Nut
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.37mm OD Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof
- Length :
- 8.000" (203.20mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms