CB1.13-IPX4L-MCFGT-8IN
- Артикул производителя:
- CB1.13-IPX4L-MCFGT-8IN
- Краткое описание:
- I-PEX MHF4L - MMCX STR JACK 8"
- 1st Connector :
- MMCX Jack
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Panel Mount
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.13mm OD Coaxial Cable
- Features :
- Shielded
- Length :
- 8.000" (203.20mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms