CB1.32D-IPX-SAFGT-8IN
- Артикул производителя:
- CB1.32D-IPX-SAFGT-8IN
- Краткое описание:
- I-PEX MHF1 - SMA JACK 8"
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.32mm OD Coaxial Cable DS
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 8.000" (203.20mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms