CB1.37-IPX-SARMGT-6IN
- Артикул производителя:
- CB1.37-IPX-SARMGT-6IN
- Краткое описание:
- I-PEX MHF1 - RP-SMA PLUG 6"
- 1st Connector :
- RP-SMA Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Panel Mount
- 2nd Connector :
- IPEX MHF1 Plug, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.37mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Blue
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 6.000" (152.40mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms